טיול מאורגן למשפחות

0
3793

חברת מעוף הציפור נרתמת לעזור למשפחות המעוניינות לצאת לטיול מעבר לים בתכנון טיול מאורגן למשפחות.

משפחה המונה לפחות שני אנשים פונה לצוות היועצים המקצועיים שלנו, מסבירה את הרעיון הראשוני שלהם לגבי נסיעה לחופשה לדוגמה באיטליה, מוסרת פרטים על ההרכב המשפחתי, לדוגמה זוג עם שלושה ילדים בגילאים מסוימים, תאריכים אפשריים לחופשה זו, בני המשפחה מפרטים את האהבות ואת הרצונות שלהם, לדוגמה – ביקור בערים עתיקות ומרתקות כמו פיזה וונציה, ביקור במוזיאונים של אמנים מפורסמים, וביקור בפארקים לשעשועים.

היועץ המקצועי שלנו שהוא בעל ותק וניסיון רב בתחום זה מכין כמה תכניות אופרטיביות התואמות את רצונות המשפחה. ומגיש להן אותן לצורך חשיבה משותפת, קבלת החלטות, שינויים ותוספות.

התכנית הראשונה מבוססת על טיול כוכב שבו מתמקמים בבית מלון ברמה הרצויה בעיר מסוימת, שוכרים רכב בתיאום מראש, ובכל יום יוצאים ממלון זה ונוסעים ברכב לאחת מהערים הסמוכות וחוזרים בערב לבית המלון.

בשיטה זו נהנים מהנוחות של בית המלון הקבוע, רואים את כל המקומות שתוכננו ולא נסחבים כל יום עם המזוודות לעיר אחרת ולמלון אחר, דבר שגוזל זמן רב בהכנת המזוודות בכל יום ובסחיבתן ממקום למקום.

המסלול נקבע מראש על פי ימי הפעילות של המקומות שבהם ביקשנו לבקר, לדוגמה ימי הפעילות בשווקים מסוימים, ימים ושעות פתיחה של המוזיאונים, וימים עמוסים פחות בפארקים השעשועים. בין לבין מתוכננים גם ימים קלילים יותר שבהם נהנים משהייה בבריכה בבית המלון או בסמוך אליו או בבילוי בשופינג בקניונים או במרכז העיר, במקרה שלנו במילאנו.

מנהל האופרציה מתכנן את ימי הטיסות ואת זמני הטיסות הנוחים ביותר עבור המשפחה המטיילת, טיסת בוקר מוקדמת מישראל למילאנו תאפשר לנו הגעה בבוקר לבית המלון, וכך כל היום עוד לפנינו ואפשר לטייל ולהכיר את הסביבה, ובסוף הטיול, טיסת לילה ממילאנו לישראל תאפשר לנו ליהנות מהיום האחרון במלואו כיון שזמן ההגעה לשדה התעופה הוא בשעות הערב.

התכנית השנייה מבוססת על מרחקי נסיעה גדולים יותר מרומא צפונה או ממילאנו דרומה, ולכן השהייה בבית המלון תהיה רק ללילה אחד או שניים בכל מקום. לאחר פרק זמן זה ממשיכים בנסיעה ארוכה ליעד הבא, וגם שם לנים לילה או שניים וממשיכים הלאה. זו נסיעה קשה ומתישה יותר אך רואים ונהנים מאתרים רבים שנמצאים לאורכה ולרוחבה של המדינה.

כל משפחה בוחנת את האפשרויות, ואת הטיפים שקיבלה מהיועץ של טיול מאורגן למשפחות לגבי האתרים השונים ומחליטה מה האופציה המועדפת עליהם, מה השינויים שהם מבקשים לבצע, עד ההגעה לתכנית המושלמת.

נסיעה טובה ומוצלחת !

לפרטים נוספים אודות טיול מאורגן למשפחות לחצו כאן

LEAVE A REPLY